- ASUS

Цена
€17 28 / 33 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.asus.com
Part number / Product code
90AC00G0-BCV004
Model
ASUS VIEW FLIP COVER BLU ZE500
Type
View Flip Cover
Color
Blue
Battery
-
Interface
-
Compatibility
For ASUS ZE500KL
Capacity
-
Material
-
Dimensions
143.70 x 73.31 x 12.93 mm
Warranty
-
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | http://www.asus.com |
| Vendor_url | http://www.asus.com |
| Mnfr Part # | 90AC00G0-BCV004 |
| Model | ASUS VIEW FLIP COVER BLU ZE500 |
| Dimensions | 143.70 x 73.31 x 12.93 mm |
| Type | View Flip Cover |
| Compatibility | For ASUS ZE500KL |
| Type | View Flip Cover |
| Color | Blue |
| Color | Blue |
| Dimensions | 143.70 x 73.31 x 12.93 mm |
| Compatibility | For ASUS ZE500KL |
| Part number / Product code | 90AC00G0-BCV004 |
| Part number / Product code | 90AC00G0-BCV004 |
| Model | ASUS VIEW FLIP COVER BLU ZE500 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
ASUS View Flip Cover Blu Ze500 – Стилна и Функционална Защита
Надградете вашия ASUS ZenFone със ASUS View Flip Cover Blu Ze500 – елегантен, практичен и издръжлив флип калъф, който предпазва устройството ви, добавяйки удобство. С интелигентен прозорец за преглед, можете да проверявате известия и обаждания без да отваряте калъфа!
Основни Предимства:
- Smart View прозорец – Проверявайте часа, известия и обаждания с един поглед.
- Висока защита – Ударопоглъщащи материали предпазват телефона от падания и драскотини.
- Идеално пасване – Създаден специално за ASUS ZenFone модели (проверете съвместимостта).
- Тънък и стилен – Подобрява хващането, запазвайки елегантен вид.
- Автоматично включване/изключване – Пести батерия, активирайки екрана при отваряне/затваряне.
Технически Спецификации (ако са потвърдени):
- Материал: Висококачествена PU кожа + поликарбонат
- Съвместимост: ASUS ZenFone [конкретни модели, ако е потвърдено]
- Цвят: Синьо (Blu)
- SKU: 90AC00G0-BCV004
Защо да изберете този калъф? Той съчетава защита и стил, предлагайки лесен достъп до функциите на вашия телефон!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





